Akademia Przedsiębiorczości - logo
Akademia Przedsiębiorczości to cykl 8. bezpłatnych szkoleń online dla nauczycieli przedsiębiorczości oraz przedmiotów pokrewnych.  Każde ze spotkań prowadzone jest przez praktyka biznesu i skupia się  na wybranym zagadnieniu z podstawy programowej

Korzyści dla nauczyciela​

• konkretna wiedza przydatna na zajęciach,
  • gotowy scenariusz do przeprowadzenia lekcji,
  • elektroniczny imienny certyfikat po każdym webinarze,
  • drukowany imienny certyfikat za udział w conajmniej 5 webinariach wysyłany bezpośrednio na adres uczestnika.

Nagrody

Podczas każdego ze spotkań online organizatorzy przewidują dla uczestników wartościową nagrodę. Szczegóły znajdują się w Regulaminie konkursu „Nagroda dla uczestników Webinaru”.

AKADEMIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Obecnie zakończyliśmy pierwszą edycję projektu

Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję spotkać się podczas kolejnej edycji!

Jeżeli nie chcesz jej przegapić, zostaw nam swój adres email, a my wyślemy do Ciebie wiadomość z przypomnieniem.

Zrealizowaneszkolenia

Informacje o projekcie​

Fundacja Przedsiębiorczości Revas od 4 listopada 2019 r. rozpoczęła realizację projektu pt. „Akademia Przedsiębiorczości” dofinansowanego przez Narodowy Bank Polski w ramach programu edukacji ekonomicznej.

Głównym celem projektu  jest podniesienie  jakości edukacji w zakresie przedsiębiorczości i przedmiotów ekonomicznych w szkołach średnich (ponadpodstawowych) poprzez podnoszenie wiedzy nauczycieli oraz wyposażenie ich w atrakcyjne pomoce dydaktyczne do wykorzystania na lekcjach.

Projekt będzie realizowany w okresie: 04.11.2019-30.06.2020.

Fundacja Przedsiębiorczości Revas - organizator AP i SMM3
Projekt realizowany z Narodowym Bankim Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej
Revas Branżowe Symulacje Biznesowe - organizator AP i SMM3